צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תביעות ליקויי בנייה

 
אתם ממש לא רוצים שליקויי בנייה יהיו חלק מהחיים שלכם אך גם אם תבחרו באנשי מקצוע איכותיים במיוחד לשיפוצים בבית או להקמת מבנה מסוים, אתם יכולים לסבול מעבודה רשלנית. זה בדיוק הרגעים לבצע בדק בית ולהבין מה אפשר לעשות גם אחר שנמצאו ליקויים.
 
 

האם ליקויי בנייה נגמרים בבית המשפט?

 
כל אחד יודע שבלי ביקורת מבנים הוא לעולם לא יוכל להיות בטוח שהשיפוצים או הפרויקט שהוקם עומדים בכל הציפיות ובכל הסטנדרטים. זה נובע מחוסר ידע ומחוסר יכולת לבדוק את השטח אפילו כשאנו חוקרים את המבנה בעיננו וחושבים שאנו מבינים דבר מה. רק ציוד מתקדם ומיטב המהנדסים יכולים לספר לכם אלו ליקויי בניה יש ומה החומרה שלהם, אך לאחר מכן יש צורך ביותר מזה. ברגע שיש סכסוך או מחלוקת על ליקויי הבנייה מול אותו גורם שיצר אותם, יש צורך להגיע עד לבית המשפט ושם חברה רצינית תדע מה לעשות.
 
 

כיצד מגישים תביעות ליקויי בנייה?

 
 
  • לאחר בדק בית יש צורך לגבש חוות דעת הנדסית כוללת שהיא למעשה זו שתתחיל את שלב התביעה ותציג אותה בפני בית המשפט. אי אפשר לבוא לבית המשפט עם נתונים מפוזרים או עובדות שניתנו מבעלי מקצוע אלא יש צורה לדבר, כאשר החברה שביצעה את בדק הבית היא זו שתעזור לנסח את התביעה ולכלול את חוות הדעת ההנדסית מכל הכיוונים יחדיו.
  • לאחר הגשת התביעה יכול להיות שיהיו דיונים בבית המשפט שיכללו עימותים בין הצדדים. אותה חברה שמצאה את ליקויי הבנייה חייבת לעמוד איתן לטובת הלקוח שלה ולהיות עד מומחה בדיון, דבר שיכול להכריע בהחלטת השופט.
 
 
 
תביעות ליקויי בנייה
 
 
 
 
  • באותה נשימה, בעזרת חברת ביקורת מבנים ניתן לגבש חוות דעת נגדית במידה ויש תביעה כלשהי ולא כך הדבר בפועל. חוות דעת נגדית זו חשובה מאוד לא רק להפסד כספי אלא לשמו הטוב של בעל המקצוע או החברה.
 
 

סיוע וייעוץ לאורך כל הדרך

 
יותר מהכול, אותם אנשים שסובלים מליקויי בנייה שנמצאו בבדק בית צריכים מבוגר אחראי שיהיה שם וינהל את כל הבלגן שנוצר. החברה שמספקת את השירות צריכה להיות ייצוגית וברורה מאוד בפני השופט, כאשר אין ספק שעבודה יסודית תבהיר למי שייך הצדק.
 
 

זקוקים לחוות דעת משפטית של מומחה בנושא בדק בית ותביעות ליקויי בנייה?

 
 
מהנדסי הבניין של רם ביקורת מבנים לשירותכם:

• ביצוע בדק בית וביקורת ליקויי בניה ונזקים
• עריכת חוות דעת הנדסיות הקבילות בבתי המשפט
• ערכית חוות דעת נגדיות
• מתן עדות מומחה בבתי המשפט
• ליווי וסיוע משפטי לכל אורך הדרך
 
יש לכם בעיה במבנה? רוצים לעשות בדיקה? אל תתפשרו על פחות מדעתו של מומחה מנוסה.