שיקום מבנים

 
 
 
שיקום מבנים היא משימה לא פשוטה שמצריכה הרבה ידע מקצועי וביצוע מדויק. יש צורך לעבוד לפי סדר פעולות מסודר שכולל ביקרות מבנים קפדנית, הבנה של צרכי השיקום וגם חישוב עלויות עבור הלקוח. את כל אלו תוכלו לבצע רק עם חברה מנוסה ומקצועית שתספק לכם עבודה כוללת בייעוץ מלא לאורך כל הדרך.
 

מה צריך לשקם?

 
לפני שמתחילים בהליך שיקום מבנים יש צורך לבצע ביקורת מבנים מקיפה ולהבין מה בדיוק לא טוב במבנה. אם מערכת החשמל תקולה, אם מערכת האינסטלציה תקולה ואולי בכלל המבנה עצמו הוכרז כמבנה מסוכן בגלל שהוא יכול לקרוס, כל אחת מהבעיות האלו דורשת התייחסות מעמיקה ושונה. לעתים, מבנה נטוש ידרוש שיקום מכמה בחינות כי חוסר התחזוקה שלו יכול להשפיע על כולן, כאשר רק בדיקה יסודית ומקצועית שמוסמכת לפי החוק תוכל לספק את התשתית המתאימה להתחלת השיקום.
 
שיקום מבנים
 
 

איך מתבצע השיקום?

 
  • שיקום מבנים יכול להתבצע רק כשיש צוות מקצועי שיחלוש על כל התחומים עד לטיפול מדויק לפי הסטנדרטים הכי גבוהים שיש. הצוות חייב לכלול בעלי מקצוע מכל התחומים שכוללים את תחום החשמל, האינסטלציה, איטום, הנדסת בניין וכולה. רק על ידי שיפור של כל הפרמטרים האלו המבנה יכול להפוך להיות בטוח ותקין.

  • שיקום המבנה חייב להתבצע בהתאם למישור החוקי. רק עבודה עם התקנים והנהלים לפי הרשות המקומית, שכמובן מתנהלת לפי משרד השיכון, יוכל לספק שהות חוקית בעתיד באותו מבנה.

  • לעתים יש צורך לשפץ באופן טוטאלי חלקים נרחבים וכל לקוח שרוצה לשקם מבנה שכזה יכול למצוא את עצמו בייאוש ללא תשובה. חברה מנוסה ומקצועית תספק הסברים מפורטים לאורך כל תהליך השיקום, כולל לוחות זמנים מוערכים וכמובן מחירים בהתאם לכל משימה בתהליך הכולל.