צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדק בית ברמת גן - הוותיקים בתחום!

 
 
 
 
 
בדק בית ברמת גן
 
 
 
 
לפני שאתם קונים נכס מסוים, בעיקר אם זו הפעם הראשונה, אתם חייבים להיות בטוחים שמדובר בקנייה הנכונה. גם סריקה של הבית עם העיניים שלכם מספר רב של פעמים לא מעידה שתגלו מה באמת עומד מאחוריו ולכן חשוב לעשות בדק בית מקצועי עם הצוות המנצח שלנו ברם ביקורת מבנים!
 
 

בדק הבית שייתן לכם ראש שקט

 
 
כל אחד שעומד לקנות דירה במחיר של כמה מאות אלפי שקלים לכל הפחות רוצה לדעת שהוא עושה את הצעד הנכון. בסופו של דבר יכול להיות שהריצוף מלא ברטיבות או שהגג בכלל לא אטום כמו שצריך ויכול להיות שברגע שתיכנסו לדירה תבינו שיש לא מעט תקלות במערכת החשמל. יש כל כך הרבה דברים שלא רואים בעיניים וגם לעולם לא ניתן לדעת שהם קיימים בלי מקצוענים בתחום, לכן בדק בית במרכז ובצפון ובכל אזור אחר בארץ הופך להיות עניין מרכזי וחשוב לפני המעבר.

 
 
מחפשים חברת בדק בית ברמת גן והסביבה? חייגו אלינו
 
 
 
 
 
 

מה אפשר לגלות בבדק בית במרכז?

 
  • אם תחליטו לבצע בדק בית אתם כבר בדרך הנכונה לקנייה בטוחה יותר. הצוות של בדק הבית כולל מהנדסים ואנשי מקצוע מומחים לתחומם מתחום האינסטלציה, החשמל ועוד, הם למעשה אלו שיסבירו לכם בדו"ח מסודר את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת. חשוב לזכור כי זו זכותכם לבצע בדק בית עם חברה חיצונית משלכם ואין שום סיבה שזה יימנע מכם.
  • הצוות של בדק הבית יבדוק את כל הבית בכל המישורים ויתעכב להסביר לכם מה כל בעיה ועד כמה היא חמורה. גם במידה ונמצא ליקוי בנייה כלשהם, הצוות יישב אתכם ויסביר לכם לפרטי פרטים מה מהות הבעיה, מה העלות שלה והאם כדאי לכם לקנות את הנכס במצבו ולאיזה הסדר כדאי להגיע.
  • ליקויי הבנייה יכולים להיות בכל נושא מהאינסטלציה, החשמל, הביוב, הבנייה עצמה, הממ"ד, האיטום ואפילו עניינים בירוקרטים.
 
 
 

בדיקה במישור הבירוקרטי

 
המישור הבירוקרטי הוא לעתים זה שמתקיל. במצבים מסוימים יכול להיות שחלק מהשטח של הדירה נבנה בצורה לא חוקית או שהוא כלל לא שייך לאדם שטוען שהוא שלו, כי לעתים מדובר על שטח משותף. בדק בית במרכז כולל גם את המישור הבירוקרטי שיסביר לכם מה בדיוק אתם קונים.

אנו ברם ביקורת מבנים כאן תמיד לשירותכם לביצוע בדק הבית הטוב ביותר שיש, פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לקנייה בטוחה וכדאית!