צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדק בית בראשון לציון

 
 
 
 
 
בדק בית בראשון לציון
 
 
 
 

מתי צריך בדק בית?

 
 
בבואנו לרכוש נכס חדש או משומש, בית פרטי או דירה בבניין משותף, נרצה לוודא כי הנכס עומד בכל הדרישות וכי לא קיימות תקלות העלולות לגרום לנו עגמת נפש והוצאות כספיות מיותרות בעתיד. כאשר אנו מעוניינים לרכוש רכב, ברוב המקרים ניקח אותו למכון בדיקה ייעודי בכדי לראות האם קיימות תקלות המחייבות את תשומת ליבנו. כאשר נרצה לרכוש דירה, על אחת כמה וכמה, חשוב לוודא את כל הפרטים בכל המערכות הקיימות וכן את תקינות וחוזק המבנה עצמו. רכישת דירה היא הוצאה גדולה ומשמעותית ועל כן חשוב שלא לקנות חתול בשק.

 
 
 
להזמנת שירות בדק בית באזור ראשון לציון התקשרו עכשיו
 
 
 
 
 
 

בדיקה מקצועית ואמינה

 

השוואה בין הדירה לבין תכניות הבנייה

 
למרות הציפייה כי הדירה תתאים בדיוק למצוי בתכניות האדריכליות וההנדסיות, במקרים רבים נגלה כי קיים חוסר התאמה אשר לעתים עלול להוות מפגע בטיחותי או לגרום לכך שהדירה איננה עומדת בתקנים המתאימים. לכן, חשוב לשכור את שירותיו של איש מקצוע אשר יודע לקרוא את תכניות הבניה ולוודא כי הכל כשורה.
 
 

בדיקת תקינות המבנה

 
 
חשוב לוודא כי העמודים וחגורות התמך נמצאים במקומם וכי המבנה חזק ויציב מספיק על מנת לעמוד בתקני רעידות אדמה. כמו כן, יש לבדוק את הממ"ד ולוודא כי הוא חזק מספיק על מנת להגן עלינו במקרה הצורך. זיהוי אזורים בהם קיימת רטיבות חשוב אף הוא על מנת למנוע הינתקות הטיח מקיר המבנה, דבר העלול להוות סכנה חמורה.
 
 

בדיקת המערכות השונות

 
מערכות החשמל, המים והביוב בדירה מועדות לתקלות שונות ועל כן חשוב לוודא את תקינותן ואת התאמתן לתקנים הרלוונטיים. בעיות במערכות אלו עלולות לעלות לנו ביוקר בעתיד.
 
 

בדק בית במרכז הארץ – רם ביקורת מבנים

 
אם החלטתם לרכוש דירה או בית ואתם זקוקים בביקורת מבנים, בדק בית במרכז, הגעתם לכתובת הנכונה. אנו מספקים שירות מקיף ומקצועי הכולל בדיקת התכניות ומערכות הבית השונות והשוואת המצוי בדירה לתקנים המתאימים. אם מדובר בדירה משומשת, נוודא עבורכם כי לא קיימות תקלות כתוצאה מהתיישנות בכדי שתוכלו לישון בראש שקט. פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת שירות.