צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פיקוח הנדסי

 
 
 
בניית בית זה תהליך מסובך וארוך שכל פרט בו חשוב
 

חשיבותו של פיקוח הנדסי

 
לא כל אדם יכול לבצע תהליך של בניית בית. מדובר בתהליך ארוך, יקר וקשה מאין כמותו, שמעורבים בו אנשי מקצוע רבים שמתכננים ומקימים את המערכות השונות המרכיבות את חיי הבית ביום יום – משלד ועד צנרת.
 
 
עם זאת, מדובר גם בתהליך שחשוב לבצע בצורה המקצועית והמדויקת ביותר, שכן כל טעות קטנה בתהליך הבנייה יכולה להוביל לקטסטרופה אחר כך.
לכן, חשוב מאוד ללוות את תהליך הבנייה עם פיקוח הנדסי מקצועי של הנדסאי או מהנדס בניין.
 
 

מדוע חשוב לבצע פיקוח הנדסי חיצוני?

 
 
 
כל אחד מאתנו רוצה לדעת שמי שבונה אצלו בבית או מי שמקים עבורו נכס מסוים, עושה את העבודה הכי טובה שיש. יש מקרים בהם העבודה לא תתבצע כמו שאתם חושבים, ותתפלאו או לא, לא תמיד הכל קורה במכוון. לפעמים זה קורה בשגגה כאשר מדובר בבעל מקצוע שלא הבין את השרטוטים בצורה הכי מדויקת שיש, או שלא הבין את הרצונות שלכם, או שהוא פשוט חובבן שלא יודע מה הוא באמת צריך לבצע. בכל מקרה כזה חשוב שיהיה פיקוח הנדסי חיצוני, כזה שלא קשור לחברה ויכול למתוח עליה ביקורת אמיתית שתסייע לכם להימנע מצרות בהמשך.
 
 
 
פיקוח הנדסי - בדק בית
 
 
 
 
 
 

באיזה שלב צריך את הפיקוח ההנדסי?

 
פיקוח הנדסי הוא למעשה פיקוח הכרחי עוד משלבי הבנייה הראשוני. חשוב מאוד לבדוק את העבודה כבר מהתחלה כי אם תתבצע טעות מסוימת ייווצר ליקויי בניה ורק בדיעבד המפקח יידע שהיא מתבצעת, יכול להיות שיהיה הרבה יותר קשה לטפל בה. כדאי ליצור קשר עם מפקח מתאים מטעם חברה מוכרת מאוד בתחום וכך תהיו בטוחים שלכל שלבי הבנייה לא נעשה שום דבר יוצא דופן לשלילה.
 

פיקוח הנדסי איכותי – חשוב בתחילת, באמצע ובסוף התהליך

 
  • פיקוח הנדסי בשלבי התכנון של הבניין יבטיח כי החל משלב התוכניות הביצוע של בניית הבניין יהיה איכותי ברמת התכנונים, ניצול המשאבים, תקני הבטיחות והעמידה בזמנים.
  • במהלך כל שלב בתהליך הפיקוח האיכותי יבטיח כי הסטנדרטים הגבוהים שנקבעו לבניית הבית שלכם יישמרו, בלי טעויות קטנות בבנייה שיהפכו לבעיות גדולות מאוד אחר כך.
  • בסופו של התהליך, הפיקוח ההנדסי הוא זה שמבטיח לכם שהביצוע עד סופו יתאים במידה המושלמת לתכנונים בכל פרט ופרט.
 

פיקוח איכותי יחסוך לכם כאבי ראש לשנים קדימה

 
כשאנחנו פונים לפיקוח הנדסי איכותי בתהליך בניית הבית שלנו אנחנו מבטיחים לעצמנו את איכות החיים בבית החדש שלנו כבר בתהליך הקמתו, ועוד יותר מכך את ההימנעות מתקלות מסובכות ומתסכלות.
 

אז למי פונים לפיקוח הנדסי?

 
נציגי חברת רם ביקורת מבנים ישמחו לתת לכם שירות פיקוח הנדסי וכמובן חוות דעת הנדסית.נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה וגם לקבוע פגישת ייעוץ ראשונה ולא מחייבת.