צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סדק בקיר

 
בעמוד זה, אנו רם ביקורת מבנים בע"מ נסביר לכם מה עלול לגרום לסדק בקיר פנימי ומה צריך לעשות בכדי למנוע את הסדקים
 

מה עלול לגרום סדק בקיר פנימי?

 
 
סדקים בקירות פנימיים הם כמעט אף פעם לא מסוכנים, אבל הם אף פעם לא נעימים

נתחיל מהסוף – כמעט אין דרך להבטיח שלא יהיה סדק בקיר פנימי של הבית שלנו. הסיבה לכך היא פשוטה למדי – הרבה מאוד גורמים יכולים להוביל לסדק בקיר פנימי, ואפילו בתקנות הבנייה ישנו סעיף שמדבר על כך שעלינו להיות מודעים לכך שכמעט ואין מבנים שאין בהם סדקים.

עם זאת, יש להבדיל בין סדק לסדק ולהבין שבוודאי בכל הנוגע לסדקים מסוכנים עם פוטנציאל הרסני, בנייה נכונה ואיכותית ללא טעויות בסיסיות תמנע את היווצרותם של תקלות בבית ותאפשר לנו ליהנות מבית בטוח ונעים. בנוסף לכך, גם סדקים שאינם מסוכנים הם מפגע אסתטי לא נעים כלל וכלל וכדאי לדעת לטפל בהם.

את הטיפול, על פי רוב, אנחנו נבצע לאחר הופעתו של סדק ראשוני, שכן עד שהוא מופיע אין לנו כל כך דרך להבין שקיימים ליקויים שיובילו לסדקים. עם זאת, כעת נבין מהם סוגי הסדקים השונים בקירות פנימיים ומה מוביל להיווצרותם.
 
 
 
סדק בקיר פנימי
 
 
 
 
 

מה עלול לגרום לסדק בקיר פנימי? סוגי סדקים שונים שיכולים להיגרם מסיבות שונות

 
  • סדקים בקירות יכולים להיווצר ממגוון גורמים. לדומה, כשאנחנו מבצעים חיבור לא נכון ולא איכותי בין אלמנטים מבטון לבין הקירות הפנימיים של הבית שלנו, יכולים להיווצר סדקים רציניים בקירות הפנימיים של הבית ובמקרים קיצוניים גם בקירות חיצוניים. גם שינוי עומס בקירות יכול להוביל לסדקים, בוודאי בכל הנוגע לקירות פנימיים. לדוגמה, כאשר ישנם הירטבות והתייבשות, שינויים אקלימיים רציניים ותזוזות של הקרקע – כמעט תמיד ייגרמו סדקים בקירות הפנימיים של הבית שלנו.
  • הגורם הנפוץ ביותר לסדקים בקירות פנימיים הוא הגורם האיכותי. כשאנחנו משתמשים בחומרי בנייה זולים, או אם עבודת הבנייה של הקירות הפנימיים מתבצעת בצורה רשלנית, כמעט תמיד יופיע סדק בקיר לאחר זמן קצר. הסדקים בקירות הפנימיים כתוצאה מהבנייה הרשלנית יכולים להיות סדקים דקים בצורת נימים או בצורת שערה, ובכל מקרה בכל הנוגע לסדקים בקירות פנימיים אחד הפגיעות המשמעותיות היא הירידה שהם גורמים לערך הדירה שלנו.
  • השאלה המתבקשת, בשלב זה, היא איך למנוע את ירידת הערך של הדירה שלנו, הפגיעה האסתטית בדירה שלנו ולוודא שאנחנו נמצאים בסביבה בטוחה ואיכותית. התשובה לכך היא פשוטה – אנחנו צריכים לבצע בדיקה יסודית ואיכותית שתוודא שאין בנייה רשלנית שתגרום לנזקים בבית שלנו. את זה אנחנו עושים רק עם שירות ביקורת מבנים איכותי.
 
 
לעוד מידע על תקלות בבית
 
 
 
 
 

בשביל למנוע את הסדקים כדאי לפנות לשירות איכותי של ביקורת מבנים

 
כפי שהסברנו, סדק בקיר פנימי ייגרם כמעט תמיד מבנייה רשלנית. בנייה רשלנית, או שימוש בחומרים לא איכותיים, הם מסוג הליקויים שאפשר לזהות במהירות עם ביקורת מבנים איכותית.

בנוסף לכך, ניתן גם לתקן אותם במהירות לאחר שזיהינו אותם. ועוד טיפ קטן – החכם הגדול ביותר הוא זה שלומד מטעויות של אחרים. גם אם לא גיליתם סדקים בקירות שלכם, מומלץ להזמין בדק בית איכותי שיוודא שהם גם לא יופיעו. פנו עוד היום אלינו ברם ביקורת מבנים ותקבלו את השירות המקיף והאיכותי ביותר בתחום.