צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכות סולאריות

 
חברת ביקורת מבנים - רם מספקת את מגוון השירותים התכנוניים בתחום המערכות סולאריות - הכוללים סיור מקדמי באתר, חישוב סטטי של המבנים המיועדים להתקנה ועוד.
 
 

מהי אנרגיה סולארית (פוטו-וולטאית) ?

 
רם ביקורת מבנים מתמחה בתכנון ובהקמה של מערכות סולאריות מתקדמות לחימום מים ולהפקת חשמל, הכוללות את כל היתרונות:

  • חימום מים בצורה יעילה וחסכונית.
  • הפקת אנרגיה נקייה שאיננה פוגעת בסביבה.
  • חוסר תלות במקורות דלק מתכלים ובעליית מחירם.
  • אפשרות התקנת מערכות סולאריות על גבי גגות קיימים – חיסכון במשאבי קרקע יקרים.
 
 
לפרטים ומידע נוסף צרו קשר
 
 
 

השירות של רם ביקורת מבנים

 
 
 
רם ביקורת מבנים הינה אחת החברות המובילות בארץ בתכנון ובהקמה של מערכות סולאריות מסוגים שונים, כאשר שני הסוגים העיקריים הן:

  • מערכות לחימום מים
  • מערכות חלופיות למערכת החשמל

כל מערכת מותקנת רק לאחר בחינה יסודית של השטח וביצוע כל הבדיקות על מנת לוודא שאכן קיימים כל התנאים והאישורים הדרושים להקמה ולהתקנה של מערכות שכאלה.

מערכות סולאריות לחימום מים

 
מערכות אלה מבוססות על דודי השמש שכולנו מכירים. הדוודים מחוברים אל קולטי שמש – מכלי מים ייעודיים הקולטים את קרני השמש ומחממים את המים שבתוכם. צינורות מעבירים את המים החמים מהקולט אל הדוד, ומשם הם מגיעים אל הברזים שלנו.

מערכות סולאריות להפקת חשמל

 
בניגוד לדעה הרווחת, מערכות לניצול אנרגיית השמש אינן מוגבלות לחימום מים באמצעות דודי שמש וקולטים. ישנם גם מערכות מתקדמות המצוידות בלוחות של תאים קולטים, אשר ביכולתם להמיר את קרני השמש לאנרגיה. הפעולה מתבצעת בצורה הדומה במידת מה לפוטוסינתזה – האופן בו מסנתזים צמחים את קרני השמש לשם צמיחתם, ולכן, מערכות אלה נקראות גם מערכות פוטו וולטאיות.
 

מערכות סולאריות בישראל

 
הסטטיסטיקה הבינלאומית קובעת שבישראל יש בממוצע 1,615 שעות קרינת שמש מדי שנה. לאור העובדה שקרינת השמש מצויה באזורינו בשפע, ניתן לנצל אותה לא רק לצורכי חימום מים ביתי, אלא גם כדי להפיק חשמל בכמויות גדולות במיוחד. באמצעות התקנת מערכת סולארית ניתן לייצר חשמל ולמכור אותו לחברת החשמל. כך מאפשרת המערכת לבעליה להרוויח כסף מאנרגיית השמש וליהנות מתשואה שנתית של 9% - 13%, ללא כל צורך בעלויות אחזקה (פרט לניקוי תקופתי של הפנלים הסולאריים).

למעשה, המערכות הסולאריות מחזירות את ההשקעה בהן בתוך כ-10 שנים, ומבטיחות לבעליהן תשואה קבועה למשך 30 שנה לפחות.

לאור עובדות אלו, אם יש ברשותכם גג מתאים על מבנה ברישיון עם מונה חשמל תקין, שמוכן להתקשרות חוזית עם חברת החשמל לתקופה של 20 שנה לפחות, אתם בהחלט מתאימים לפרויקט החשוב הזה, שמועיל מאוד גם לסביבה וגם לכם.
פנו עכשיו אל רם ביקורת מבנים, וקבלו ליווי מקצועי החל משלב הבדיקה הראשונית של השטח, דרך שלב התכנון וההקמה ועד לשלב ההתקנה על הגג והפעלת המערכת בצורה תקינה.