רם ביקורת מבנים ובדק בית - מאמרים

 
 
רם ביקורת מבנים ובדק בית
 
 
 
עומדים לרכוש דירה מקבלן או דירה יד-שנייה? אל תקנו חתול בשק. לפני סגירת העסקה בצעו "בדק בית" – בדיקה מקיפה שמטרתה לוודא שהבית עומד בסטנדרטים גבוהים של בטיחות ומחיה. בין היתר, בוחנים תשתיות, מערכות, התאמה לתוכניות מתאר ועוד.
 
 
 
 
 
בדיקת דירה חדשה מקבלן
 
 
 
כשרוכשים דירה חדשה מקבלן מצפים ומאמינים כי הדירה תעמוד בסטנדרטים שנקבעו מראש, אך רבים אינם מודעים כי זהו הזמן החשוב ביותר לבצע בדיקה בית לפני הכניסה. היכנסו וקראו הכל אודות דירה חדשה מקבלן.
 
 
 
 
 
כמה עולה בדק בית
 
 
 
רוצים לדעת כמה עולה בדק בית? הכל בהתאם לשטח הבית, סוגו וגודל היקף הבדיקה אותה תרצו לבצע. היכנסו וקראו אודות בדיקת המבנה לפני הרכישה או הכניסה אליו ותוכלו להימנע מתקלות עתידיות.
 
 
 
 
 
ביקורת בנייה לאחר שיפוץ
 
 
 
ללא ביקורת מבנים לאחר שיפוץ תוכלו להיגרר לצרות במבנה בהמשך הדרך שיגרמו לכם להוצאות רבות. לכן, אנו ממליצים לכם לבצע בדק בית עם איש מומחה בתחום אז יוכל להכווין אתכם ולחסוך לכם לפעמים הוצאות לא קטנות.
 
 
 
 
 
ליקויי בניה שיפוע מקלחון
 
 
 
אחד מליקויי בניה הנפוצים ביותר הוא שיפוע במקלחון. שיפוע שאינו תקין עלול לגרום להתמודדות שוטפת עם הצפות ונזילות בחדר האמבטיה. היכנסו וקראו אודות תכנון מקלחונים נכון.
 
 
 
 
 
ליקויי בניה שיפוע מקלחון
 
 
 
במידה ואתם לפני בחירת חברה המבצעת בדק בית, עיינו בכתבה הבאה וקראו אודות המלצות חשובות שיש לקרוא לפני סגירה עם חברת בדק בית, סוגים ועוד!
 
 
 
 
 
תהליך ליקויי בנייה
 
 
 
לפני כל נכס אליו נכנסים רצוי לבצע מספר שלבים של תהליך בדיקה של ליקויי בניה. על מנת להכיר את התהליך ואת האופי שלו, היכנסו עכשיו וקראו על מנת להכין את עצמכם להתכונן בזמן הנכון מבעוד מועד.