צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מהנדס קונסטרוקציה

 
בעמוד זה, אנו רם ביקורת מבנים בע"מ נשפוך לכם קצת מידע בנושא מהנדס קונסטרוקציה אילו בדיקות הוא מבצע ומה חשיבות בדיקות אלו
 
 
 

אילו בדיקות מבצע מהנדס קונסטרוקציה

 

מיהו מהנדס הקונסטרוקציה ומהי הכשרתו

 
מהנדס קונסטרוקציה,או בעברית מהנדס בניין, הוא אדם שהתמחותו והכשרתו מתמקדים בתכנון הנדסי של מבנים, כשהכוונה היא לכל סוג של מבנה לכל מטרה.

בפועל, עבודתו של מהנדס הקונסטרוקציה היא העבודה הביצועית והתכנונית שמביאה את תכניתו של הארכיטקט אל לפני השטח. הכשרתו שלהמהנדס היא תואר מהנדס בהנדסה אזרחית עם התמחות בהנדסת בניין.

עוד אחד מתפקידיו החשובים של מהנדס הקונסטרוקציה הוא לבצע את כל הבדיקות הרלוונטיות על איכות הבנייה בבית שלנו בכדי להבטיח את איכות החיים שלנו לאורך זמן.
 
 
מהנדס קונסטרוקציה - בדק בית
 
 

מהן הבדיקות שמבצע מהנדס קונסטרוקציה ומה חשיבות בדיקות אלה

 
  • חוות דעת הנדסית - הבדיקות אותן מבצע מהנדס קונסטרוקציה הן קודם כל בדיקות שתפקידן פיקוח על תהליך הבנייה עצמו. באמצעות פיקוח יעיל על תהליך הבנייה מהנדס הקונסטרוקציה מבטיח את התבצעות התהליך בצורה הנכונה והאיכותית ביותר בלי תקלות שיכולות להוביל לאסונות עתידיים.
  • ביקורת מבנים - הבדיקות הנוספות אותן מבצע מהנדס הקונסטרוקציה הן בדיקות בבניינים שכבר נבנו, ושיש חשד שהתבצעה בהם שגיאה או שיש לבצע בהם בדיקה שגרתית. הבדיקות הללו יכולות לנגוע במגוון תחומים – מיסודות הבניין ועד הטיח שבחדר האטום.
 

מהנדס קונסטרוקציה - עם איכות בנייה לא משחקים

 
בכל הנוגע לאיכות הבנייה של הבית שלנו, אסור לנו לשחק ואסור לנו להשלים עם טעויות. מהנדס קונסטרוקציה איכותי שמבצע עבורנו את הבדיקות שנותנות לנו אינדיקציה על מצב הבנייה, הוא השקעה שחשוב לנו להשקיע עבור איכות החיים שלנו לאורך זמן. פנו עוד היום לחברת בדק בית מקצועית שתעשה זאת עבורכם.