ליקויי בניה - מומחים בחוות דעת ליקויי בניה

 

בדיקת ליקויי בניה מקצועית ע"י מהנדסים מוסמכים

 
לפני ביצוע שימור מבנים, לפני התחייבות למשכנתא אדירה שסופה לא נראה באופק, לפני התחלת עבודות שיפוצים בנכס ישן ולפני החלטה סופית על רכישת נכס פרטי או מסחרי, זה הזמן לחפש ולאתר בעיות מבניות וליקויי בניה, אסתטיות, בטיחותיות ועוד המסתתרות במבנה.

להפיל את העסקה בגלל אי כדאיותה הכלכלית, לתת לכם מינוף במקח על מחיר הבית, לשנות מקצה אל קצה את תוכניות השיפוצים או השימור של המבנה, לאפשר לכם לתבוע את תיקון הבעיה, ליקויים וכו'.

יתרה מכך, במקרה של בעיות בטיחות משמעותיות, האיתור המוקדם של ליקויי בניה יכול למנוע אסון ולהציל חיים.
 

איתור ליקויי בניה

 
 
מומחה ליקויי בניה
 
 
 
ליקויי בניה אינם נדירים גם במבנים חדשים ובוודאי בישנים, החשופים יותר לבעיות עקב בלאי והתיישנות. הם יכולים לצוץ במגוון סוגים וצורות: כבעיות מהותיים בשלד ובקונסטרוקציה המהווים סכנה ממשית, כבעיות אסתטיות יותר או כפגמים המפריעים לאיכות ולנוחות השהות, כגון בידוד גרוע מפני חום וקור.

רבים מהפגמים הללו אינם נראים לעין, ורק איש מקצוע, מהנדס בניין מנוסה ומיומן, יוכל לאתר ליקויי בניה, לעתים בעזרת ציוד משוכלל מתאים. לפיכך, אין מנוס מלהעזר בחברה מקצועית, כדי לגלות את הפגמים מבעוד מועד.
 
 
 
 
זוהי העת לברר: לשירותי ואיתור ליקויי בניה - חייגו
 

איך מאתרים ליקויי בנייה?

 
כדי לאתר ליקויי בניה יש צורך להסתכל על הבית הבא שלכם בעיניים מקצועיות. לבדכם, עם כל הרצון הטוב והבנת חשיבות הבדיקה, לא תצליחו להבין לבד את כל הנתונים שאתם חייבים לדעת. יכול להיות שמערכת החשמל לא טובה כמו שמספרים לכם, יכול להיות שאיטום הגג לקוי ויכול להיות שמערכת המים שחוקה ומיושנת ואולי אף מלאה בנזילות קטנות. כדי לאתר את הליקויים הללו יש צורך בצוות מנוסה ומקצועי שמבין מה הוא בניין איכותי בסטנדרט הכי גבוה שיש.

 • הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לבדוק את המסמכים של אותו מבנה. יש צורך להבין מה השרטוטים שלו, מה האישורים שעמם הוא קיבל את היתרי הבנייה ואת השיפוצים שהוא ביצע כדי להתאים אותם למציאות וכמובן את כל מה שכלול בכל הבירוקרטיה שמאחוריו. כך אפשר להבין האם חלק ממנו נבנה בצורה לא חוקית, מה הסטנדרטים שבו הוא נבנה וכולה.
 • כדי למצוא ליקויי בנייה יש צורך במגוון כלי מדידה שונים. מלבד פלס שבודק את שיפוע הרצפה ומלבד כלים לבדיקות מערכת החשמל ומערכת האינסטלציה, כמו למשל מצלמה תרמית, יש צורך בכלים נוספים לבדיקת גז ראדון, בדיקת קרינה וכולה. כל אלו יהיו כלים חשובים שחובה להשתמש בהם לבדיקה כוללת.
 • החלק החשוב ביותר הוא כמובן כוח האדם. יש צורך בחשמלאים מנוסים, אינסטלטורים מקצועיים, מהנדסים מכמה תחומים והכול כדי לבדוק את כל חלקיו של הבניין בצורה הכי מקצועית שיש.
 

דרכי פעולה:

 
 • איתור פגמים בנכסים מסחריים ותעשייתיים, בדירות ובבתי מגורים, במבנים ציבוריים ועוד
 • ביצוע בדק בית וביקורות מבנים ונזקים על ידי מהנדסי בניין מומחים, בוגרי הטכניון
 • מתן חוות דעת הנדסית על ליקויי בניה במקום – קבילה בבית המשפט
 • מתן עדות מומחה בבית משפט אודות הליקויים שנתגלו
 • ביצוע בדיקות באמצעות מכשור מתקדם (מצלמות תרמיות לאיתור נזילות ועוד)
 • מציאת אי התאמות בין המצב בפועל לתוכניות וחריגות בנייה
 • מתן הסבר על כל פגם, כולל הצעת דרכי פעולה לתיקונו והערכת העלויות הנדרשות
 • ייעוץ בשיקום ובחיזוק מבנים בעלי ליקויים

 

מתי כדאי להזמין איתור ליקויי בניה?

 
ליקויי בניה קיימים גם במבנים חדשים וגם בישנים ויש לאתרם כדי לתקן אותם ולקבל עליהם פיצוי. כל מהנדסי החברה שמאתרים את הליקויים במבנה שלכם הם בוגרי הטכניון והם מלווים בצוות עורכי דין מיומן בהגשת תביעות על ליקויים ונזיקין. ניסיונם העשיר של מהנדסים ועורכי דין אלה באיתור ליקויים מסייע לכם גם לתקן אותם וגם לפתוח בהליכים על מנת לקבל את הפיצויים המגיעים לכם. את שירותי איתור התקלות מומלץ להזמין במקרים הבאים:

לאחר שיפוצים שערכתם בעצמכם, לאחר שינויים ותוספות בנייה שעורכים השכנים.
לאחר החלפת הדיירים ששכרו את הדירה.
לאחר נזקים כמו שריפה או הצפות שונות.
לקראת הליכי חיזוק והתחדשות עירונית במסגרת תמ"א 38.
לפני שמוסיפים תוספות בנייה באופן פרטי או כחלק מבניין משותף.
בגלל תקלות בבית הכוללות את מערכת החשמל, רטיבות ונזילות, סדקים ופיצוצים בקירות, בעיות איטום בגג ובמרתף.

 

מומחה ליקויי בניה

 
 
גילוי מאוחר של ליקויי בניה יכול להשפיע לרעה על מהלך חיים תקין בבית, לגרור אתכם להוצאות יקרות על תיקונים, ולעתים אף להפוך את המבנה לבלתי כשיר למגורים. הקדימו בדיקה למכה!

ודאו עוד היום שלנכס שלכם אין ליקויי בניה והוא בטוח ותקין


הזמינו את המומחים של רם ביקורת מבנים. אנו נגיע אליכם עם מכשור וציוד מתקדמים, נסרוק ונאתר כל פגם וליקויי בניה בשטח ונספק חוות דעת הנדסית מלאה כולל המלצות לטיפול וחישוב עלויות. במקרה הצורך, נשמח לספק סיוע וליווי משפטי לתביעת תיקון, כולל מתן חוות דעת בבית המשפט. צרו עמנו קשר למידע נוסף ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
 
 
ליקויי בניה
 
 
 
 

כאן כדי לבדוק בשבילכם!

 
אם אתם צריכים לאתר ליקויי בנייה, אתם צריכים אותנו ברם ביקורת מבנים! צוות מקצועי ומנוסה יעמוד לשירותכם בזמינות מלאה כדי לספר לכם מה בדיוק קורה בנכס שלכם שאולי אתם לא יודעים. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם כדי לספר לכם מעיניים מקצועיות את כל מה שאתם רוצים לדעת!
 
 
להזמנת בדיקת ליקויי בניה ולפרטים נוספים
ניתן ליצור קשר
בטלפון 3491*