בדק בית בגבעתיים והסביבה

 
 
 
 
 
בדק בית בגבעתיים
 
 
 
 
 
לקראת רכישת הדירה הבאה שלכם אתם ודאי לחוצים וחוששים מכף שתקבלו משהו שאתם לא מצפים לו. אמנם הדירה נראית איכותית ונעימה למחייה אך יכול להיות שתיכנסו לסיוט מתמשך בגלל שלא בדקתם את כל הנתונים, כאשר חלק מהם יכולים להיות בעייתיים ביותר. איתנו ברם ביקורת מבנים זה פשוט לא יקרה!

 
 
זקוקים לחברת בדק בית בגבעתיים והסביבה? צרו איתנו קשר
 
 
 
 
 
 

לא מהססים, בודקים!

 
אצלנו ברם ביקורת מבנים ברור לנו שכל לקוח צריך להיות בטוח במאה אחוזים בנכס שהוא קונה ואנו יודעים כיצד להגשים את המטרה הזו. בסופו של דבר אחרי שנים של ניסיון אנו יכולים לומר לכם בביטחון מלא שמהגלאי שלנו שום דבר לא חומק. אנו בודקים את הנכס לפרטי פרטים ומספרים לכם את כל מה שאנו מוצאים. ליקויי בנייה כלשהם תמיד יש ולכן חשוב מאוד תכירו אותם ותדעו איך להמשיך משם. עניין חשוב שאין לוותר עליו הוא בדק בית, אין לזלזל בו ואחרי דו"ח מסודר שלנו תבינו הכול מהכול.
 
 

בדק בית על הצד הכי מקצועי שיש

 
 
  • אנו ברם ביקורת מבנים מעסיקים אצלנו בעלי מקצוע רבים מתחומים שונים כאשר כל אחד מומחה בתחומו. אנו מעסיקים מהנדסי בניין, חשמלאים מומחים, אינסטלטורים ועוד מגוון רחב של בעלי מקצוע שיבדקו כל אזור ואזור בבית מהחצר ועד הממ"ד, מהמרתף ואת הגג. אצלנו תקבלו דו"ח מפורט עד הפרטים הכי קטנים שיש כך שבסופו של דבר תוכלו לדעת מה בדיוק אתם רוכשים ואם זה בכלל כדאי.
  • אצלנו מתבצעות כל הבדיקות בכלים הכי מקצועיים שיש. המאמצים שלנו כוללים מצלמות תרמיות, מצלמות צנרת אופטיות, כלים למדידת רמת האקוסטיקה, מדידת גז ראדון ועוד רבים אחרים. עם הציוד הכי מתקדם שיש אתם יכולים להיות בטוחים שהתוצאות שמתקבלות יהיו מדויקות ביותר והבדיקות יהיו קצרות ומהירות.
 
 

מלווים אתכם לאורך כל הדרך

 
אנו ברם ביקורת מבנים נהיה אתכם מהשלב הראשן ועד האחרון. עוד מרגע שתצרו עמנו קשר אנו נסביר לכם לפרטי פרטים כל מה שצריך לדעת וכך תדעו מה מצפה לכם בהמשך ואיך יתנהל בדק הבית. בדק בית הוא לא דבר שאפשר לזלזל בו וחשוב לבחור חברה שיודעת מה היא עושה ולא רק במישור המקצועי אלא מבחינת שירות הלקוחות וההסברים שהיא מספקת. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!