צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדק בית לדירות חדשות מקבלן

 
 
רכישת דירה חדשה מקבלן היא החלום של כל אדם ושל כל משפחה. בית חדש פירושו שנים רבות של שקט נפשי. הכיף בבית חדש הוא שאיש לא עשה בו שימוש, בשום מתקן ובשום חלק מחלקי הבית. לכן, רבים מאמינים כי דירה חדשה פירושה שאין צורך לבדוק וכי הכל בדירה תקין, אבל זאת בדיוק הטעות שיש להימנע ממנה בכל מחיר.

לכאורה, דירה חדשה מקבלן נדמית כמו הימור בטוח למדי בכל הנוגע לאיכות הבנייה, לתקלות בשלד הבית ובמערכות חיוניות שבו ובאיכות החיים שלנו בתוכה. לא מעט מקרים שבהם כניסה לדירה חדשה מלווה בשנים ראשונות ארוכות ומתישות של תקלות איטום ודליפות, תקלות חשמל או ליקויים אחרים בתכנון ובבנייה של הדירה על כל מרכיביה. העובדה שהדירה חדשה, אין פירושה בהכרח שהכול תקין – נהפוך הוא. לא אחת קורה שיש בעיות בבית חדש ועל הקבלן לתקן את כלל הליקויים. יש לשים לב, כי בכל חוזה רכישה ישנה תקופה מוקצבת שלאחריה לא מחויב הקבלן לתקן כל ליקוי על חשבונו.
 
 

בדק בית דירה מקבלן

 
 
 
למרבה הצער, אנחנו לא יכולים לסמוך על רצון הקבלן בשביל לדעת שכך אכן יהיה, לא משנה כמה נדרוש ונקווה שלא יהיו ליקויים משמעותיים בבנייה. מה שאנחנו צריכים לעשות הוא לשכור שירות של בודקים מקצועיים וחיצוניים שיתנו לנו חוות דעת חיצונית ובלתי תלויה על איכות הדירה ויצביעו לנו על התיקונים שצריך לבצע בה בטרם אנחנו נכנסים אליה ובטרם מסתיים תהליך הבנייה ופגה אחריותו של הקבלן על הדירה שלנו.
 
 
 
בדק בית לדירות חדשות
 
 
 
 
חשוב להבין שכל תיקון אחרי סוף הבנייה, גם אם הוא יהיה באחריות הקבלן, יהיה מסורבל ומסובך הרבה יותר לתכנון ולביצוע ברגע שבו אכלסנו את הדירה. לכן אנחנו צריכים להזמין שירות מקצועי של בדק בית לכל דירה שאנחנו קונים מקבלן.
 

בעיות בולטות בדירה ותיקונים דחופים

 
 
 
כאשר מדובר בליקויים ברורים וידועים הבעיה היא קטנה יחסית, למשל מרצפות שבורות, חלונות שבורים, דלתות שלא יושבות טוב, שיש למטבח וכדומה. לעומת זאת כאשר מדובר בליקויים בעיתיים יותר יש לשים לב אליהם. הקבלן יבצע טיפול בליקויים בולטים במהירות האפשרית. כל קבלן וחברת בנייה לוקחים בחשבון מראש את קיומן של התקלות הללו. בהתאם לכך, כל דייר לבית חדש אשר מודע לחברות בדק יזמין לשם מציאת הליקויים כאמור לעיל, לאחר מכן יזמין את הקבלן לביצוע התיקונים. זכרו - גם אם התיקונים חוזרים, הקבלן מחויב לתקן אותם.
 

בדק בית וליקויים שאינם גלויים לעין

 
 
 
 
בניגוד לרשימת הליקויים הגלויים, ישנם לא מעט ליקויים שהם סמויים מהעין:
  • ליקויי חשמל.
  • ליקויים בצנרת וחלקים שאינם עובדים – חלונות ודלתות פגומים, ברזים בעייתיים.
  • לחות מצטברת בקירות.
  • סדקים.
  • ריצוף בעייתי ועוד..
 
 
 
כל אלה הם ליקויים שרק עין מקצועית תוכל לגלות אותן במהירות. טבעם של ליקויים כאלה שהם מתגלים באיחור ומתוקנים בדרך כלל על חשבון הדייר. לפעמים כדאי להזמין חברה מקצועית שתגלה את כל הליקויים הקיימים בבית החדש, במיוחד כאלה שסמויים מהעין. החברה תגיש דו"ח ליקויים לחברת הבנייה וזו תהיה מחויבת לתקן את הליקויים כאמור. מדובר בכל ליקויי בניה שיימצא, החל מליקויים בצנרת וכלה בליקויים קלים אחרים. בדק בית לדירות חדשות מקבלן הוא הדרך הנכונה להבטיח שקט נפשי וחיסכון כספי ניכר.
 
 

ממה מורכב בדק בית ומה הוא נותן לנו?

 
 
בדק בית מקיף ואיכותי הוא תהליך בדיקה של הדירה החדשה שקנינו מהקבלן על ידי אנשי מקצוע באיכות הגבוהה ביותר מתחום ההנדסה והבניין. התהליך כולל מגוון בדיקות, החל מבדיקות תכנוניות ובדיקות התכנון מול הוראות הבנייה הכלליות, דרך בדיקות מצב פיזי של שלד הבניין וחדריו השונים, בדיקת הממ"ד, בדיקת עומסים, איכות בנייה, איתור מפגעים בטיחותיים, איתור בעיות תרמיות ואקוסטיות וכלה באומדנים כספיים ובהוראות תיקון והכוונות מקצועיות לשיפור הבנייה ואיכות החיים בתוך הדירה החדשה.

כשאנחנו מזמינים את בדק הבית המקצועי, אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו נכנסים לדירה חדשה עם שקט נפשי. בדק בית קביל גם כחוות דעת משפטית במידה והגענו לעימות של ממש עם הקבלן, בכל מקרה הוא נותן לנו את הכלי שמחייב את הקבלן לדאוג לכל פרט ופרט בדירה שלנו עד המערכות הקטנות היום יומיות ביותר. חשוב מאוד שנבין את חשיבותו של בדק הבית דווקא בכניסה לדירה החדשה מהקבלן, שכן במקרים רבים את החשיבות הזו אנשים מבינים רק אחרי שהם נכוו מעבודה לא מקצועית של קבלן ומתקלות בינוי שונות בסביבה הביתית שלהם - ליקויי בניה.
 
 
 
בדק בית דירה מקבלן
 
 
 
 
כל מה שנשאר לכם לעשות הוא למצוא את שירות בדק הבית המקצועי ביותר שייתן לכם בדיוק את השקט הנפשי ששירות איכותי בתחום זה צריך לתת לכם. התשובה לאתגר הזה היא רם ביקורת מבנים.
 
 
 
 

רם ביקורת מבנים - בדק בית מקצועי עם כניסה חלקה לבית חדש

 
רם ביקורת מבנים היא חברה שהתמחותה העיקרית היא ביצוע בדק בית לדירות חדשות כמו גם לדירות מיד שנייה. הבדיקה המקצועית שלנו מתבצעת עם אנשי המקצוע האיכותיים ביותר, איש איש בתחומו, מאפשרת לכם למזער את הסיכונים בקניית הנכס, לגלות סכנות לפני שהן מסכנות אתכם ממש, לוודא שהבית שקניתם יהיה בנוי בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמידת הצורך גם מהווה חוות דעת משפטית לכל דבר ועניין.