צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדק בית - הטיפים שלנו

 
יש סיכוי שחסכתם במשך כל החיים לקראת עסקת חייכם, שהיא, כמובן, העסקה של רכישת דירה חדשה. ויכול להיות שלאחרונה, עברתם להתגורר במעונכם החדש, שהוא אינו בהכרח דירה חדשה. בין אם כך או כך, בדק בית יהיה מומלץ, עד כדי אפילו חובה. בואו נקרא מדוע.

מאחר שאנשים חוסכים במשך כל חייהם בכדי לקנות את ביתם או את דירתם, וגם ברוב המקרים משלמים משכנתאות במשך עשרות שנים, חשוב לקבל את כל המידע המקדים והרלוונטי לפני רכישת דירה ובתים. ואם אפילו נדייק את מילותינו קצת יותר, לרכוש דירה ללא בדק מבנים ובדק בית, זו פעולה שיכולה להתברר כטעות חמורה. בואו נבין קצת יותר לעומק, מהו בדק בית ואילו בדיקות הוא כולל?
 
לייעוץ ללא התחייבות חייגו עכשיו!

אילו בדיקות יכלול בדק בית?

 
 
בין אם אתם רוכשים דירה חדשה, או שמא אתם לוקחים משכנתא בכדי לרכוש דירה ישנה יותר, בדק בית יכלול בדיקות שונות של תשתיות בבית, של מבנים בקירות, איתור נזילות, איתור בעיות באינסטלציה, מערכות החשמל, הגז, תשתיות המים ועוד.

בשורה התחתונה, במקרים רבים מתגלים ליקויים ותקלות גם בדירות חדשות, למרות ש"הרגע" הן רק נבנו על ידי הקבלן. במקרים אלו, כשמתגלות תקלות וליקויים צצים בדירה חדשה, אין כל סיבה להילחץ. שימו לב, על פי חוק הגנה על האזרח הרוכש דירה חדשה מקבלן, אתם מקבלים שנת אחריות על דירות חדשות.

 
 

מתי מומלץ לבצע בדק בית לדירה חדשה?

 
במהלך אותה שנה, אם מתגלות תקלות או ליקויים כאלו ואחרים, כמובן שהקבלן יהיה אחראי על תיקון אותן תקלות ואותם ליקויים. אבל, וזה אבל חשוב, אם גיליתם ליקויים במבנה או בדירה, אין להמתין עם זה ואל לכם למתוח את זה "כמו מסטיק".

שימו לב, העיתוי הכי טוב והכי מומלץ לבדיקת בדק בית, הוא לפני שאתם מקבלים את המפתחות לדירתכם החדשה. מאחר שלקבלן יש אינטרס להכניס אתכם לדירה כמה שיותר מהר, עדיף לבצע בדק בית לפני קבלת המפתחות ובמקרים של ליקויים, פשוט לסרב לקבל את המפתח לדירתכם החדשה עד תום התיקונים.
 
 
בדק בית טיפים
 
 
 
ליווי מקצועי לבדק בית
 
 
 
 
 
 

עד כמה נפוצים הליקויים בדירות חדשות מקבלן?

 
אמנם ליקויים בדירות חדשות הם פחות נפוצים, אבל אין ספק שגם הם קיימים וגם הם מצריכים את הטיפול המיידי. לידיעתכם, לפעמים אפילו מתגלים ליקויים ברמת האיטום של הבית. במילים אחרות, ייתכן שתרכשו את הדירה בקיץ, ואם לא תבצעו בדק בית, אתם תגלו נזילות בבית רק בחורף הבא! האם תהיה עד אז אחריות? לא בטוח.

אם כך, אנחנו בעצם מבינים שבדק בית כולל בדיקות מקיפות אשר אמורות לגלות ולאתר ליקויים מכל הסוגים, גם אם הליקויים הם "ליקויים עונתיים". כשאנחנו אומרים ליקוי עונתי, זהו בעצם סלנג מסוים, שמתייחס לכל אותם ליקויים כמו נזילות בעקבות איטום מבנים לקוי.
 

רם ביקורת מבנים: בדק בית מקצועי ובצמוד לחוות דעת הנדסאי

 
בכל מקרה, אם אתם לקראת רכישה של דירה או בית, בין אם מדובר במבנה חדש או ישן, בדק בית יהיה מומלץ, עד כדי חובה. אתם מוזמנים להסתייע בצוות המקצוענים של חברת רם ביקורת מבנים – בדק בית לכל סוגי הדירות והמבנים, כולל איטום מבנים וחוות דעת הנדסאית, בדיקות ריצוף ועוד רבות.

צוות רם ביקורת מבנים עם שנים של ניסיון והמון ידע מקצועי - יהיה ניתן גם לספק לכם חוות דעת מומחה של הנדסאי בכל מקרה שיש צורך בכך. שיהיה המון בהצלחה בדירתכם החדשה!