בדק בית דירה מקבלן

 
גם כשאנחנו קונים דירה חדשה מקבלן אנחנו צריכים לוודא שהבנייה שלה התבצעה בצורה המקצועית והטובה ביותר

לכאורה, דירה חדשה מקבלן נדמית כמו הימור בטוח למדי בכל הנוגע לאיכות הבנייה, לתקלות בשלד הבית ובמערכות חיוניות שבו ובאיכות החיים שלנו בתוכה.
 
 
עם זאת, השימוש במילה 'לכאורה' מעיד על האמת העגומה, לפיה אנחנו מכירים לא מעט מקרים שבהם כניסה לדירה חדשה מלווה בשנים ראשונות ארוכות ומתישות של תקלות איטום ודליפות, תקלות חשמל או ליקויים אחרים בתכנון ובבנייה של הדירה על כל מרכיביה. לכן אנחנו כדיירים העתידיים שרוצים להיכנס לסביבה חדשה איכותית, ביתית ומזמינה צריכים לוודא בגזרתנו שכל מה שצריך להיעשות בשביל להגיע לרמת הבנייה הגבוהה ביותר אכן ייעשה.

למרבה הצער, אנחנו לא יכולים לסמוך על רצונו הטוב של הקבלן בשביל לדעת שכך אכן יהיה, לא משנה כמה נדרוש וכמה נקווה שלא יהיו ליקויים משמעותיים בבנייה. מה שאנחנו צריכים לעשות הוא לשכור את שירותיהם של בודקים מקצועיים וחיצוניים שיתנו לנו חוות דעת חיצונית ובלתי תלויה על איכות הדירה ויצביעו לנו על התיקונים שצריך לבצע בה בטרם אנחנו נכנסים אליה ובטרם מסתיים תהליך הבנייה ופגה אחריותו של הקבלן על הדירה שלנו.חשוב להבין שכל תיקון אחרי סוף הבנייה, גם אם הוא יהיה באחריות הקבלן, יהיה מסורבל ומסובך הרבה יותר לתכנון ולביצוע ברגע שבו אכלסנו את הדירה. לכן אנחנו צריכים להזמין שירות מקצועי של בדק בית לכל דירה שאנחנו קונים מקבלן.
 
בדק בית
 

כשקונים דירה מקבלן, חשוב להזמין בדק בית מקצועי ואיכותי. ממה הוא מורכב ומה הוא נותן לנו?

  • בדק בית מקיף ואיכותי הוא תהליך בדיקה של הדירה החדשה שקנינו מהקבלן על ידי אנשי מקצוע באיכות הגבוהה ביותר מתחום ההנדסה והבניין. בדק הבית כולל מגוון בדיקות, החל מבדיקות תכנוניות ובדיקות התכנון מול הוראות הבנייה הכלליות, דרך בדיקות מצב פיזי של שלד הבניין וחדריו השונים, בדיקת הממ"ד, בדיקת עומסים, בדיקת איכות בנייה, איתור מפגעים בטיחותיים, איתור בעיות תרמיות ואקוסטיות, וכלה באומדנים כספיים ובהוראות תיקון והכוונות מקצועיות לשיפור הבנייה ואיכות החיים בתוך הדירה החדשה.
  • כשאנחנו מזמינים את בדק הבית המקצועי, אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו נכנסים לדירה חדשה עם שקט נפשי. בדק בית קביל גם כחוות דעת משפטית במידה והגענו לעימות של ממש עם הקבלן, ובכל מקרה הוא נותן לנו את הכלי שמחייב את הקבלן לדאוג לכל פרט ופרט בדירה שלנו עד המערכות הקטנות היום יומיות ביותר. חשוב מאוד שנבין את חשיבותו של בדק הבית דווקא בכניסה לדירה החדשה מהקבלן, שכן במקרים רבים את החשיבות הזו אנשים מבינים רק אחרי שהם נכוו מעבודה לא מקצועית של קבלן ומתקלות בינוי שונות בסביבה הביתית שלהם. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא למצוא את שירות בדק הבית המקצועי ביותר שייתן לכם בדיוק את השקט הנפשי ששירות איכותי בתחום זה צריך לתת לכם. התשובה לאתגר הזה היא רם ביקורת מבנים.

את בדק הבית המקצועי ביותר שמוודא את הכניסה החלקה שלנו לבית החדש מקבלים עם רם ביקורת מבנים

רם ביקורת מבנים היא חברה שהתמחותה העיקרית היא ביצוע בדק בית לדירות חדשות כמו גם לדירות מיד שנייה. הבדיקה המקצועית שלנו, שמתבצעת עם אנשי המקצוע האיכותיים ביותר איש איש בתחומו, מאפשרת לכם למזער את הסיכונים בקניית הנכס, לגלות סכנות לפני שהן מסכנות אתכם ממש, לוודא שהבית שקניתם יהיה בנוי בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמידת הצורך גם מהווה חוות דעת משפטית לכל דבר ועניין.