צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדק בית בשרון - המקצוענים בתחום

 
 
 
 
 
בדק בית בשרון
 
 
 
 

בדיקת בתים ודירות

 
 
אם החלטנו לרכוש דירה חדשה ואנו רוצים לוודא כי הכל כשורה וכי הדירה עומדת בתקנים המתאימים או אם החלטנו לקנות דירה משומשת ואנו חוששים מתקלות כדוגמת רטיבות, קצרים במערכת החשמל ועוד – כדאי לקרוא לבודק מוסמך על מנת לבצע בדיקה מקיפה של הנכס בכדי להימנע מצרות בעתיד. רכישת דירה היא הליך מורכב ויקר ועל כן כדאי מאוד לבדוק באופן מדוקדק ומוקפד את כלל המרכיבים בנכס. למרות הפיתוי לחסוך את עלות הבדיקה, ברוב המקרים מדובר בהוצאה משתלמת החוסכת לנו כסף רב ועגמת נפש בעתיד.
 
 
 
להזמנת שירות בדק בית בשרון התקשר עכשיו למספר
 
 
 
 
 
 

כיצד מתבצע בדק הבית?

 

קריאת התכניות והשוואתן למבנה הקיים

 
התכניות ההנדסיות והאדריכליות הקיימות עבור כל מבנה מפרטות את צורתו, חוזקו ומיקומן של המערכות השונות. תכניות אלו נועדו בכדי שהמבנה יעמוד בתקנים המתאימים ובכדי למנוע תאונות מצערות כתוצאה מבנייה שאיננה נכונה. לכן, חשוב לבצע בדק בית ולבדוק כי המבנה אכן עומד בתקנים ומתאים בדיוק למפורט בתכניות. במידה ולא, מדובר בבעיה משמעותית.
 
 

בדיקת המערכות השונות

 
 
חשוב לוודא כי מערכת החשמל בדירה מסוגלת לעמוד בעומס המתאים וכי לא קיימת רטיבות העלולה לגרום לקצרים במערכת. כמו כן, יש לוודא כי מערכת המים פועלת כשורה וכי לא קיימות נזילות העלולות לגרום נזק. כך גם בנוגע למערכת הביוב, האיטום החיצוני ועוד.
 
 

בדיקת תקינות המבנה

 
כדאי לבדוק כי הקורות והעמודים התומכים המפורטים בשרטוט נמצאים במקומם וכי לא הוסרו בטעות במהלך עבודות שיפוץ. כמו כן יש לוודא את תקינות וחוזק הממ"ד למקרה הצורך. תקלות כדוגמת הינתקות הטיח מהלבנים בקירות עלולות להיגרם כתוצאה מרטיבות ומהוות סכנה משמעותית ועל כן יש לבדוק זאת באופן מוקפד.
 
 
 

רם ביקורת מבנים – המומחים לבדק בית

 
 
בין אם מדובר ברכישת דירה מקבלן או דירה משומשת מבעלים קודמים, חשוב לבצע בדיקה מקיפה של הנכס. אנו ברם ביקורת מבנים מתמחים בביצוע בדיקות לדירות ונכסים מכל הסוגים. אנו נבדוק עבורכם את הדירה או הבית ונספק לכם דוח מפורט הכולל כל תקלה או ליקוי על מנת שתוכלו לדעת בדיוק מה אתם רוכשים. אנשי המקצוע שלנו מוסמכים לביצוע בדיקות אלו וישמחו לעזור לכם לוודא כי הדירה תקינה ומתאימה לצרכיכם.