צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדק בית במרכז - תמיד לשירותכם

 
 
 
 
 
בדק בית במרכז
 
 
 
 

מתי נזדקק לבדק בית?

 
 
החלטתם לרכוש דירה חדשה או משומשת? רוצים לחתום כבר על חוזה? כדאי שתחכו עוד כמה רגעים. רכישת דירה היא הליך מורכב הכולל שלבים רבים ולכן, עלינו לוודא את הפרטים הקטנים על מנת שהכל יתבצע על הצד הטוב ביותר. אחת ההחלטות החשובות בתהליך זה היא האם לשכור את שירותיו של איש מקצוע המתמחה בבדיקת דירות. אמנם, ניתן לרכוש דירה מבלי לבדוק אותה אך אין זה מומלץ כלל וכלל. כל עוד לא חתמתם על החוזה ושילמתם לבעל הדירה, יש לכם האפשרות לחייב את בעל הדירה לתקן כל תקלה על מנת שלא תצטרכו להתמודד עמה בעצמכם.
 
 
 
להזמנת שירות בדק בית במרכז חייגו עכשיו למספר
 
 
 
 
 
 

הליך בדיקת דירות

 

השוואה בין הרצוי למצוי

 
כל דירה מתחילה בשרטוט אדריכלי והנדסי אשר מפרט בדיוק כיצד אמורה להיראות הדירה, היכן ממוקמים הצינורות וקווי החשמל, מה עובי הטיח, היכן ממוקמים העמודים וחגורות התמיכה ועוד פרטים רבים וחשובים. כאשר נבצע בדק בית לדירה, השלב הראשון יהיה השוואה בין תכניות הבנייה לבין הקיים בדיקה על מנת לוודא כי זו עומדת בתקן הנדרש.
 
 

בדיקה של המערכות השונות

 
 
מערכות החשמל, המים, הביוב ועוד מהוות חלק אינטגרלי מהדירה ועל כן יש לוודא את תקינותן המלאה. תקלה בכל אחת ממערכות אלו עלולה לגרום עגמת נפש גדולה בעתיד ועל כן, כדאי לעשות הכל בכדי להימנע מכך. תהליך בדיקת הדירה כולל וידוא תקינותן של כלל המערכות בכדי שתוכלו לישון בשקט, בידיעה כי הכל כשורה.
 
 

בדיקת דירות ובתים במרכז הארץ

 
אנו ברם ביקורת מבנים, מתמחים בביצוע בדיקות לדירות חדשות וישנות כאחד. אנשי המקצוע שלנו מוסמכים ומנוסים והבדיקות אותן אנו מבצעים מדוקדקות במיוחד. אנו נבדוק כל אחת מהמערכות הקיימות בדירה וכמובן את המבנה עצמו ונספק לכם דוח מפורט המתאר כל תקלה, במידה וקיימת. אם החלטתם לרכוש דירה חדשה או משומשת ואתם מעוניינים לוודא כי היא עומדת בציפיותיכם, פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת לכם הצעת מחיר הוגנת. אל תתפתו לרכוש דירה מבלי לבצע בדיקה מקיפה, שהרי מדובר בחיסכון קטן אשר עלול לעלות לכם ביוקר.