צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקת נכס עם המומחים בתחום

 
מתכוונים לרכוש דירה? מתכננים להעביר את בית העסק למבנה חדש? חברת רם ביקורת מבנים תבדוק עבורכם את הנכס ותוכלו לעבור בלב שקט!
 

מומחים בביצוע בדיקת נכסים

 
לפני רכישה של נכס מכל סוג שהוא חשוב לבצע מספר פעולות כמו בדיקה של הנכס אם אינו מעוקל, הכנת חוזים על ידי עורכי הדין של שני הצדדים- הקונה והמוכר ועוד. אך ההליך החשוב ביותר נקרא ביקורת מבנים. הליך זה מאפשר לכם כקונים לבצע בדיקה מקצועית על ידי אנשי מקצוע מומחים ולאתר את ליקויי הבנייה הקיימים בנכס.
 
צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם
אצלנו ברם - צוות הנדסי מקצועי ומיומן, שירות מסור ואדיב בכל רחבי הארץ
 

חברת רם תאתר עבורכם ליקויי בניה

 
צוות המהנדסים המיומן שלנו מגיע למבנה, מאתר ומזהה את כל ליקויי בנייה הקיימים בו. בהמשך צוות המהנדסים שלנו נותן הנחיות מדויקות כיצד לתקן את ליקויי הבניה שנמצאו במבנה ואת העלות המשוערת של התיקון.

התהליך מתבצע בכל סוג של מבנה- בנייני משרדים, מבנים לתעשייה ולמסחר, בנייני מגורים קטנים וגדולים כאחד, דירות ובתים פרטיים. ההליך של ביקורת מבנים נקרא גם בדק בית, ותפקידו גם לאתר ליקויי בנייה. כלומר, בדק בית הוא סוג ספציפי של ביקורת מבנים.
 

חברת רם ביקורת מבנים תעזור לכם:

 
 
  • לחסוך בהוצאות עתידיות ולמנוע בזבוז זמן ואנרגיה
  • לדעת מהי עלותו האמיתית של הנכס
  • למזער סיכונים בעת קניית הנכס
  • לגלות פגמים חמורים שעלולים להשפיע על אורך חיים תקין בבית
  • לזהות בעיות פוטנציאליות במבנה
  • לעזור למנוע בעיות כסגירת עסק או חברה עקב ליקויי בניה
  • למנוע את ירידת ערך הנכס בעתיד
 
 
 
ביקורת מבנים
 
 
 
 

רם ביקורת מבנים – מיומנות ומקצועיות מעל הכול

 
הויתור על הליך ביקורת בניה עלול להוות סיכון מבחינה כלכלית ברכישת נכס שאינו שווה את המחיר המבוקש עליו. הדבר גם עלול לסכן אתכם מבחינה בטיחותית, לכן יש חשיבות רבה לביצוע ביקורת מבנים ואיתור ליקויי בניה.

רם היא החברה המובילה בישראל ומהחברות הוותיקות בתחום ביקורות מבנים. בחברתנו נמצאים המהנדסים המנוסים והמיומנים ביותר בתחום זה, בעלי ניסיון של עשרות שנים במשק הבניה. החברה שלנו מתמחה בדירות חדשות וישנות, בניינים משותפים ובתים משותפים, נכסים לאחר השכרה, מבנים ציבוריים, בתי מגורים ומבנים תעשייתיים מסחריים.

המהנדסים בחברתנו הם מומחים בוגרי טכניון חיפה בלבד ובעלי רישיון הנדסי. חברתנו מעניקה ליווי והכוונה מקצועית מקיפה החל מהבדיקה הראשונית של הנכס ועד להשלמת ביצוע תיקוני הליקויים, נזקים או קבלת פיצוי הולם בגינם.

 
לקוחות רבים כבר נהנו מהשירות: עם לקוחותינו נמנים בעלי דירות חדשות וישנות, ועדי בתים, עורכי דין, גופים ציבוריים וממשלתיים, חברות פרטיות, חברות קבלניות ועוד.
 
שירותי החברה