צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקת מבנים לאחר שריפה

 
 
שיקום מבנים לאחר שריפה מתבצע על בסיס ביקורת ובדיקות של מהנדסים מומחים.

ללא בדק בית לאחר שריפה לא ניתן להתחיל בשיקום. למרות העובדה שרוב נזקי האש במבנים ודירות גלויים גם לעין בלתי מקצועית, יש צורך במעורבות של מהנדסים. אנשי מקצוע אלו יודעים לשים את האצבע על המקומות המועדים לפורענות ולבדוק בעיקר את הדברים הבאים:

  • שלד המבנה
  • עוצמת הנזק הקונסטרוקטיבי
  • נזקים לבטון ולמוטות הזיון
  • היחלשות אלמנטים חשובים
  • סיכונים בטיחותיים

יש לזכור כי שמאי מטעם חברת הביטוח מתמקד רק בריהוט ותכולה שנשרפים, בריצוף שניזוק או בדלתות, חלונות, צנרות, קירות ותקרות מעוותים. שמאי מן הסוג הזה לא יכול להעניק דו”ח בדק בית והוא אינו אוטוריטה עבור שיקום מלא של המבנה לאחר הנזק.
 

תיקונים וחיזוקים בעקבות נזקי אש

 
 
המטרה העיקרית של בדק בית לאחר שריפה היא לקצר את תהליך התיקונים והחיזוקים. נזקי אש מייצרים פגיעות משמעותיות בבית והם יכולים לגרור הוצאות גבוהות.

כתוצאה מכך, רצוי להקדים ולבצע את הבדיקה ואת הביקורת. מיד עם קבלת חוות הדעת של מהנדסים מומחים אפשר להתחיל בתהליך השיקום. יש לנצל את הדו”ח ולפנות לקבלני בניין, לקבל הצעת מחיר ולהגדיר סדר עדיפויות עבור חיזוקים בעקבות נזקי אש.

שירותי ביקורת מבנים מתאימים לא רק לדירות פרטיות אלא גם למפעלים, מחסנים, משרדים ועוד. השירות הוא חלק בלתי נפרד מההתמחות של חברות העוסקות בביקורת מבנים ויש לו יתרונות כלכליים ובטיחותיים.
 
בדיקת מבנים לאחר שריפה - ביקורת מבנים
 

אז למי פונים לבדיקת מבנים

 
 
נציגי חברת רם ביקורת מבנים ישמחו לתאם מולכם שירותי בדק בית לאחר שריפה או נזקי אש. אל תקלו ראש בנזקים מן הסוג הזה וערבו מהנדסים מומחים על מנת להבין את המשמעות האמיתית. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה וגם לקבוע פגישת ייעוץ ראשונה ולא מחייבת.