צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקת מבנים הנדסית

 

איכות צורת הבנייה והתכנון הינה חיונית ליציבות המבנה ולשמירה על חיי הדיירים כולם

 
הבניה המודרנית הפכה להיות מגוונת, ונועדה לתת מענה לצרכים משתנים של יחידים וחברות. נוסף על המגוון האדיר הקיים בשימוש במבנים, הגודל עצמו הפך להיות פקטור משמעותי. רוב הפרויקטים החדשים למגורים כיום נעשים במגדלים רבי קומות, אשר דורשים תכנון קפדני ובדיקה למניעת אסונות. במקרה של מבנה אשר תוכנן בצורה לא נכונה, עשוי בהחלט להתרחש אסון אשר יגבה חיים של מאות ואף אלפי בני אדם. מאחר ופעמים רבות המתכננים אינם ששים לחשוף את התקלה, חשוב מאוד לבצע ביקורת מבנים של גורם חיצוני, בעל ידע נדרש בהנדסה. גורם זה יבצע בדיקת מבנים הנדסית, ובסופה ייתן את החותם הסופי לבטיחות השימוש במבנה.
 

הדגשים העיקריים שיש לשים אליהם לב במהלך בדיקת מבנים הנדסית

 
בדיקת מבנים הנדסית הינה הליך מקובל של נתינת חוות דעת הנדסית מקצועית אשר במסגרתו מבוצעת ביקורת מבנים על כלל רכיבי הבית התורמים ליציבותו. בדיקת מבנים הנדסית איננה שמה לב לפרמטרים עיצוביים שונים, או אפילו להנחיות בנוגע לאופן השימוש בנכס, ועניינה רק היציבות והיכולת לעשות בו שימוש בטיחותי. במהלך בדיקת מבנים הנדסית ישנו דגש על מספר תחומים עיקריים:
  • חומרי הגלם: במהלך הבדיקה נבחנים החומרים מהם נבנה המבנה, ואיכותם נמדדת. חומרים אשר נמצאים בביקורת מבנים מחמירה כוללים את הבטון בו נעשה שימוש ליציקת היסודות והקירות ועוד.
  • תכנון המבנה: במהלך בדיקת מבנים הנדסית נעשית ביקורת מבנים לצורת התכנון של הנכס כולו. במסגרת הבדיקה נערכים חישובים קפדניים אשר עניינם בדיקה של היציבות והגמישות של העיצוב, ויכולתו לעמוד לאורך זמן בצורה יציבה.
 
 
 

רם – ביקורת מבנים הינה גורם מוביל בתחום ביקורת המבנים בארץ

 
יש לפנות לגורם חיצוני מוביל ומוסמך על מנת לבצע ביקורת מבנים אמינה ואיכותית. רם – ביקורת מבנים הינו גורם מוביל בתחום, אשר מוסמך להעניק שירות מושלם לשלל עסקים וחברות המעוניינות בכך. בחירה בגורם רשלני או לא אמין לבצע בדיקת מבנים הנדסית משולה לאי ביצוע הבדיקה כלל, ומותירה במידה רבה את הדיירים והמשתמשים במבנה בסכנת חיים ממשית.
 
 
 
ביקורת מבנים
 
 
 
 
 
להזמנת חוות דעת הנדסית מקצועית, צרו עמנו קשר