צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בדיקת דירה

 
 
בדק בית מקצועי ע"י מהנדסים מוסמכים של רם ביקורת מבנים
 
רכישת דירה היא העסקה היקרה ביותר שרובנו נבצע במהלך חיינו, והיא בדרך כלל מלווה בהתחייבות למשכנתא ארוכת טווח. אם כך, מדוע ברכישת רכב אתם דואגים לקחת את המכונית המיועדת לבדיקה מקצועית במוסך לפני ביצוע ההחלטה הסופית, וברכישת נכס נדל"ן לא? מראה עיניים אינו מספיק לבדו כדי לדעת בוודאות שעשיתם את העסקה הנכונה, שהנכס הוא אכן כפי שהוא נראה, ושמתחת לחזות התקינה לא מסתתרות דאגות עתידיות, שיחייבו מכם השקעה כספית גדולה ביום מן הימים.

 
 
 

כל היתרונות של בדק בית

 
 
 
  • בדק בית מאפשר לדעת את שוויו הריאלי של הנכס
  • מסייע במיקוח על ערך הנכס במקרה שמתגלים ליקויים
  • הבדיקה ממזערת סיכונים בעת קניית הנכס
  • בדק בית מאפשר לזהות סכנות בטרם, חלילה, יתרחש אסון
  • בדיקת הבית מאפשרת למי שמתכנן לשפץ לדעת בדיוק מה צריך לתקן
  • המסמך המפרט את הליקויים הינו מסמך קביל כחוות דעת משפטית במקרה הצורך
  • מאפשר קבלת אומדן כספי לתיקון ליקויי הבנייה וכל בעיה במבנה
 
 
 
יתרונות בדק בית
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא קונים לפני שבודקים - לפרטים אודות בדיקת דירה חייגו עכשיו!
 
 

בדיקת דירה יד שנייה

 
 
 
אם אתם רוכשים דירה יד שנייה, הזמינו בדיקת דירה לפני רכישה - לפני שאתם חותמים על החוזה ולוקחים על עצמכם התחייבות אדירה על נכס שאינכם יודעים מה ערכו הממשי. בדיקה מקיפה תאפשר לכם לאתר את כל ליקויי הבנייה בדירה בטרם עת, כך שתוכלו להחליט אם לוותר על הרכישה, לדרוש את תיקון הליקויים מבעל הנכס או, לחלופין, לדרוש הנחה משמעותית בעלות הרכישה.

אנו בחברת רם ביקורת מבנים מעמידים לרשות לקוחותינו את מהנדסי הבניין המקצועיים ביותר, את הציוד המשוכלל ביותר ואת הניסיון העשיר ורב השנים שצברנו בביצוע בדק בית וביקורות מבנים. אנו משקיעים את מרב המאמצים ואת מיטב המשאבים בכל בדיקת דירה כדי להבטיח שתקבלו את התמורה המלאה לכספכם וכדי לחסוך לכם כסף, זמן ועגמת נפש רבה. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד גם לשירותכם.
 
 
 

קניית דירה מקבלן אינה ערובה לחסינות מפני בדק בית

 
 
בניגוד לסברה, בדיקה של דירה מומלצת לא רק לרוכשים נכס מיד שנייה. גם בנכסי נדל"ן חדשים לגמרי, היישר מהקבלן, ישנם לא פעם קיצורי דרך וליקויי בנייה, המסתתרים מאחורי עבודות גמר מרשימות. לפני קבלת המפתחות, בצעו בדק בית מקצועי על ידי מהנדס כדי לוודא שישנה התאמה בין מה שהובטח לכם למה שאתם מקבלים, וכדי לגלות כל בעיה בטרם הכניסה לבית. רק כך תוכלו להבטיח שהקבלן ישלים את התחייבויותיו כלפיכם ותימנעו מתיקונים והשלמות שיבוצעו תוך כדי המגורים במקום, ממרדפים מרובים וממושכים אחרי האחראי, מעגמת נפש, מתביעות משפטיות ומהוצאות כספיות מרובות.
 
 
 

בדיקת דירה לפני קנייה

 
 
אין ספק כי הצרכן הישראלי כיום חכם יותר ומודע יותר מאי פעם. הנגישות שלנו למידע צרכני גבוהה מתמיד וכמעט כל מוצר חדש שאנו רוכשים, עובר בדיקות איכות קפדניות לפני שהוא אכן מגיע לידינו. עם זאת, למרבה ההפתעה, דווקא הרכישה המשמעותית ביותר - רכישת דירה - נעשית פעמים רבות מבלי שיקדימו אותה הבדיקות המתאימות. במידה ואתם עומדים לפני רכישה של דירה חדשה, עשו את הדבר הנכון והקדישו כמה דקות מזמנכם לקריאת המאמר הבא, שעוסק בחשיבות של בדיקת דירה לפני קנייה. הדקות הללו ישתלמו לכם!
 
 
 

הערך הריאלי של הנכס

 
בדיקת דירה לפני קנייה מאפשרת לכם לוודא כי המחיר שנדרש עבור הדירה הוא אכן המחיר הריאלי שלה. במהלך הבדיקה נעשה ניסיון לאתר ליקויי בנייה וליקויים שונים שנגרמו במהלך השנים, שבמידה והם אכן מתגלים, עלולים להוריד באופן משמעותי את ערך הנכס. לאור זאת, במידה ואתם מעוניינים לוודא מראש כי הכסף שאתם עומדים להשקיע אכן מצדיק את הנכס שתקבלו לידיכם בסופו של דבר, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות ביצוע בדיקה שנעשית על ידי מומחים, לפני הרכישה.
 
 
 

לאלו מכם שמעוניינים לחסוך כאבי ראש בשלב מאוחר יותר

 
 
ליקויי בנייה ותכנון, ונזקים שונים ברכיבי המבנה או במערכות השונות שלו, מתגלים במוקדם או מאוחר. ההבדל המרכזי הוא שהרבה יותר קל, נעים ופשוט לתקן ליקויים בשלב מוקדם, עוד לפני אכלוס הדירה והעברת הרהיטים, בהשוואה לתיקון בשלב מאוחר יותר. על מנת שתוכלו לישון בראש שקט בלילה, בידיעה שהדירה שזה עתה רכשתם נמצאת במצב תקין וכי לא עשויים להתגלות בשנים הקרובות ליקויים שונים שהיו קיימים עוד קודם לרכישה, הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא לדאוג לביצוע בדיקת דירה לפני קנייה.
 
 

הטלת האחריות על הגורם המתאים

 
מן הסתם, כאשר מתגלים ליקויים בדירה, הרי שיש צורך לתקן אותם. עם זאת, נשאלת השאלה: באחריותו של מי לתקן את הליקויים השונים? ובכן, החוק מתייחס לנושא זה בפירוט רב, אך הכלל המנחה פשוט ואף הגיוני - ככל שהליקויים מתגלים בשלב מוקדם יותר, כך הסיכוי שהאחריות על ביצוע התיקונים תעבור לידי המוכר, גבוה יותר.

הסיבה לכך נעוצה בעובדה שלפני רכישת הדירה, אין שום סיכוי שהרוכש הפוטנציאלי הוא שגרם לליקויים ולנזקים. לעומת זאת, גילוי ליקויים ונזקים בשלב מאוחר מדי - לאחר רכישת הדירה - עלול להוביל למחלוקות משפטיות ארוכות ומתישות, מהן עדיף להימנע.

במידה ואתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים בנוגע לחשיבות ביצוע בדיקת דירה לפני קנייה או שאתם רוצים לקבוע פגישת ייעוץ בנושא, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים של חברת רם ביקורת מבנים. אנשי המקצוע של חברת רם ביקורת מבנים מתמחים בביצוע בדיקות לפני קנייה ברמה הגבוהה ביותר בתחום וכן מתמחים בפיקוח אחר עבודות שלד וגמר.
 
 
אז אם אתם רוצים להיות בטוחים שהנכס שאתם מתעתדים לעבור אליו אכן בטוח למגורים, ו/או שאתם משלמים עבורו את המחיר הריאלי – פנו אלינו עוד היום ונבצע עבורכם בדק בית יסודי.

לפרטים ולהזמנת עבודה חייגו עכשיו 3491* או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.