צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איתור רטיבות

 

בדיקת איתור רטיבות של רם ביקורת- חשיבות עליונה בקניית דירה

 
לפני קניית דירה יד שנייה ואפילו לפני כניסה לדירה חדשה חשוב לאתר את כל הפגמים וליקויי הבנייה שבה. ישנם פגמים שיהיו ברורים לכל אדם, גם אם אינו איש מקצוע. אך ישנם פגמים וליקויים שאינם נראים לעין, ודורשים איתור על ידי אנשי מקצוע מנוסים ובאמצעות ציוד מיוחד. דוגמא טובה לפגמים שכאלו היא רטיבות בבנייה.
 
 
לעוד מידע על תקלות בבית
 
 

על החשיבות הרבה שבאיתור ליקויי רטיבות

 
 
 
 
עבודות איטום ובידוד הן חלק בלתי נפרד מתקינות הבית שלכם. בתים שאינם אטומים מפני חדירת מי גשמים ושלא בוצעו בהן עבודות איטום למניעת נזקי רטיבות מהצנרת, הם בתים שלא נבנו בהתאם לתקנים המחייבים. ללא עבודות איטום ובידוד, אתם עתידים לסבול, במוקדם או במאוחר, מבעיות רבות שיעיבו על איכות החיים בביתכם, שיסכנו את בריאותכם ושלומכם, שיגרעו עשרות אחוזים מערך הבית שלכם ושתיקונם יהיה כרוך בהוצאות רבות ובפגיעה בנוחות ואיכות המגורים בבית.
  • במישור האסתטי - היעדר איטום ובידוד יכול לגרום לכתמי רטיבות, עובש וטחב רבים שיכערו את קירות ותקרת הבית שלכם, וכן יגרמו להתקלפות של הסיד והטיח.
  • במישור הבטיחותי - בעיות רטיבות עלולות לסכן את בריאותכם ושלומכם, כמו למשל טחב ועובש שמעכירים את איכות האוויר שאתם נושמים, או סכנת קריסה של תקרה וקירות בעקבות ספיגה של מים רבים.
 
 
איתור רטיבות
 
 
 
 
לפיכך, איתור מוקדם של בעיות רטיבות במסגרת בדק בית לפני הכניסה לדירה הוא חשוב מאין כמוהו.

איתור רטיבות לפני כניסה לדירה חדשה

 
לכאורה, בדירה חדשה מקבלן אין חשש שיהיו ליקויים. אך לא אחת הקבלן מתרשל בעבודתו ולא מבצע את עבודות האיטום והבידוד כנדרש. הצרה היא, שלא תוכלו להבחין בכך רק בחלוף כמה חודשים, כשירד גשם או לאחר שימוש רב בצנרת. בדיוק בשל כך יש להקפיד לבצע בדק בית לפני קבלת המפתח מהקבלן.

אנשי המקצוע של חברת רם - ביקורת מבנים יגיעו לדירתכם החדשה, מצוידים בציוד המתאים, בידע ובניסיון הנדרשים כדי לאתר בעיות רטיבות שאינן גלויות לעין. בעזרת סורקי אינפרא-אדום נוכל לבצע איתור רטיבות בתוך הקירות והתקרה, ונגיש לכם דו"ח מפורט של כל ליקויי הבנייה בדירה. כך תוכלו להבטיח את זכויותיכם מול הקבלן ולעמוד על כך שיתקן את כל הדרוש תיקון עוד לפני כניסתכם לדירה. ביצוע בדק בית שכזה יחסוך מכם התרוצצויות, עוגמת נפש וכסף רב, ויבטיח שתקבלו את התמורה המלאה עבור הכסף ששילמתם.

איתור רטיבות לפני כניסה לדירה יד שנייה

 
גם בדירות ובבתים יד שנייה עלולים להיות בעיות רטיבות רבות, שאת חלקן אף תוכלו לראות בעצמכם. אך בין אם מדובר בבעיות רטיבות גלויות או סמויות, רק אנשי מקצוע מומחים יוכלו לומר לכם מהי ההשפעה שלהן על ערך הנכס שאותו אתם מעוניינים לקנות.בחברת רם ביקורת מבנים עובדים אנשי המקצוע המנוסים ביותר בתחום, בעלי ידע מקצועי נרחב. הודות לכך, אנו נוכל להעניק לכם הערכה מדויקת של שוויו האמיתי של הנכס, בעקבות בעיות הרטיבות הקיימות בו, כך שלא תאלצו לשלם מעבר לנדרש. זאת ועוד, הידע והניסיון שצברנו מאפשר לנו להתריע באם קיימת סכנה ממשית לביטחונכם ולבריאותכם בעקבות בעיות הרטיבות הקיימות.במקרים כאלו יתכן שתרצו לשקול שנית את רכישת הנכס.לפני שאתם חותמים על חוזה או נכנסים לדירה חדשה – היעזרו במומחים של רם ביקורת מבנים לאיתור רטיבות וליקויי בניה אחרים.

המידע בעמוד זה עזר לכם? אולי תתעניינו גם במידע על בדק בית.