איתור ליקויי בניה

 
 
ביקורת מבנים היא אחד הדברים החשובים ביותר שתוכלו לבצע בחייכם. למה? כי היא יכולה לחסוך לכם מאות אלפי שקלים בקניית נכס שרק נראה לכם כקנייה משתלמת, היא תחסוך לכם הרבה זמן יקר שתצטרכו לבזבז על ההתעסקות בליקויי הבנייה ולעתים גם בסיבוכים משפטיים, והכי חשוב היא תחסוך לכם עוגמת נפש שאין כמותה ואת החוויה הנוראית הזו.

 
 

איך מאתרים ליקויי בנייה?

 
כדי לאתר ליקויי בניה יש צורך להסתכל על הבית הבא שלכם בעיניים מקצועיות. לבדכם, עם כל הרצון הטוב והבנת חשיבות הבדיקה, לא תצליחו להבין לבד את כל הנתונים שאתם חייבים לדעת. יכול להיות שמערכת החשמל לא טובה כמו שמספרים לכם, יכול להיות שאיטום הגג לקוי ויכול להיות שמערכת המים שחוקה ומיושנת ואולי אף מלאה בנזילות קטנות. כדי לאתר את הליקויים הללו יש צורך בצוות מנוסה ומקצועי שמבין מה הוא בניין איכותי בסטנדרט הכי גבוה שיש.

 
 
  • הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לבדוק את המסמכים של אותו מבנה. יש צורך להבין מה השרטוטים שלו, מה האישורים שעמם הוא קיבל את היתרי הבנייה ואת השיפוצים שהוא ביצע כדי להתאים אותם למציאות וכמובן את כל מה שכלול בכל הבירוקרטיה שמאחוריו. כך אפשר להבין האם חלק ממנו נבנה בצורה לא חוקית, מה הסטנדרטים שבו הוא נבנה וכולה.
  • כדי למצוא ליקויי בנייה יש צורך במגוון כלי מדידה שונים. מלבד פלס שבודק את שיפוע הרצפה ומלבד כלים לבדיקות מערכת החשמל ומערכת האינסטלציה, כמו למשל מצלמה תרמית, יש צורך בכלים נוספים לבדיקת גז ראדון, בדיקת קרינה וכולה. כל אלו יהיו כלים חשובים שחובה להשתמש בהם לבדיקה כוללת.
  • החלק החשוב ביותר הוא כמובן כוח האדם. יש צורך בחשמלאים מנוסים, אינסטלטורים מקצועיים, מהנדסים מכמה תחומים והכול כדי לבדוק את כל חלקיו של הבניין בצורה הכי מקצועית שיש.
 

כאן כדי לבדוק בשבילכם!

 
 
 
 
אם אתם צריכים לאתר ליקויי בנייה, אתם צריכים אותנו ברם ביקורת מבנים! צוות מקצועי ומנוסה יעמוד לשירותכם בזמינות מלאה כדי לספר לכם מה בדיוק קורה בנכס שלכם שאולי אתם לא יודעים. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם כדי לספר לכם מעיניים מקצועיות את כל מה שאתם רוצים לדעת!