צרו קשר עם
רם ביקורת מבנים
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איטום גגות

 

בדק בית או איטום גגות

 
 
שני הדברים החשובים ביותר שיש לעשות לפני שקונים/מוכרים נכס.

היום כבר כולם יודעים שלפני שרוכשים נכס כלשהו, חייבים להזמין חברה שתבצע מטעמכם ועבורכם בדק בית וגם איטום גגות. אין זה חשוב אם אתם קונים נכס יד שנייה או יד ראשונה, תמיד עלולים להתגלות ליקויי בנייה מכל מיני סוגים.

מסיבה זו בדיוק חשוב שלפני שאתם חותמים על חוזה הקנייה תזמינו חברה אמינה שתוכל לבצע עבורכם בדיקה מקיפה ויסודית. רק בדרך זו תוכלו להיות שלווים ורגועים לגבי הרכישה שלכם.
 
 
 
איטום גגות - בדק בית
 
 
 
 

איך איטום גגות יכול לחסוך לכם אלפי שקלים?

 
יש לציין שגם אם אתם מוכרים נכס, תוכלו להיעזר בשירותי בדק בית, על מנת לדעת מהו מצב הנכס, האם כדאי לכם לתקן את הליקויים שנתגלו ובאופן כללי - כמה עליכם לדרוש עליו.

כך למשל, אם יש לכם בעיה של רטיבות בתקרה, אולי תגלו שכל מה שדרוש כדי לתקן אותה הוא איטום גגות. רטיבות בתקרה עלולה להרתיע קונים פוטנציאליים או לגרום להם להתמקח על המחיר ולהוריד אתכם באלפי שקלים למחיר נמוך משמעותית ממה שמגיע לכם.

כל זאת רק בגלל שהרטיבות בתקרה גרמה להם לחשוב שיש בעיה מורכבת יותר, כמו למשל – פיצוץ בצנרת, שדורש טיפול רחב היקף ויקר.
 
 
לעוד מידע על תקלות בבית
 
 
 
 
 

בדק בית – כדי שלא תקנו חתול בשק

 
חברת איכותית ומקצועית המספקת שירותי ביקורת מבנים שולחת מהנדס מטעמה לבצע עבורכם בדק בית. כאדם בעל ידע וניסיון בתחום, המהנדס הוא מומחה לאיתור ליקויי בנייה בנכסים המיועדים לקנייה. בזכות ידע וניסיון זה, יש לו את היכולת למצוא את הליקויים, לבחון אותם לעומק, לדווח לכם עד כמה הם חמורים ולהציע פתרונות.

בדק בית הוא הדבר הבסיסי ביותר שכל מי שרוכש בית, דירה, משרד או כל נכס אחר צריך לעשות. בעל הנכס יכול להצטייר בפניכם כאדם ישר ואמין ואכן הוא יכול להיות כזה. אבל האמת היא שלפעמים הוא בעצמו אינו מודע לליקויים מסוימים מתוך תמימות ולאו דווקא מתוך רוע לב ובניסיון למכור לכם חתול בשק. כאדם טוב וישר, ייתכן בהחלט שהוא יאפשר לכם להיכנס לנכס כדי לבחון אותו במו עיניכם. אבל ללא שום ספק, יכול להיות שלא תבחינו בבעיות כלשהן הדורשות תיקון או טיפול, כיוון שאין לכם את העיניים המקצועיות הדרושות כדי להבחין בהן. כמו כן, במקרים רבים הבעיות כן נראות לעין, אבל אנשים רבים טועים וחושבים שמדובר בבעיות קוסמטיות הדורשות שיפוץ קל, ובזה הן יפתרו. אך האמת היא הפוכה. בעיות אלה, שנראות לאדם הפשוט כעניין פעוט, הן בעיות העלולות לגבות מחיר.

חברת רם ביקורת מבנים מספקת עברוכם שירותי בדק בית לאיתור ליקויי בנייה ואיטום גגות, והיא אחת החברות המובילות בתחום זה בארץ. אנו מעסיקים צוות מהנדסים מנוסה ומיומן, שיעניק לכם ליווי וייעוץ ברמה הגבוהה ביותר.